Connect with us

Dj 49-vjeçar shijon pushimet me të dashurën 24-vjeçare

MAGAZINA

Dj 49-vjeçar shijon pushimet me të dashurën 24-vjeçare

Ata kanë nisur të shoqërohen me njëri-tjetrin për më shumë se dy vite dhe pasi ka kaluar kaq shumë kohë David Guetta dhe Jessica Ledon dukeshin më të dashuruar se kurrë teksa janë fotografuar duke u puthur.

Superstari francez 49-vjeçar nuk është larguar pë asnjë moment nga modelaj kubaneze 24-vjeçe, teksa po shijojnë pushimet e tyre romantike në një ishull të Spanjës.

David, i cili ka dy fëmijë me ish-bashkëshorten tij, ishte veshur tepër thjesht, më një palë pantallona të shkurtra dhe bluzë të zezë. Ndërkohë Jessica ka treguar format e saj të mrekullueshme trupore, e veshur me nëj palë bikini bezhë.

The post Dj 49-vjeçar shijon pushimet me të dashurën 24-vjeçare appeared first on City Radio Network (Albania).

Source: cityradio.al/

More in MAGAZINA

Saraj Center

TOP 10

To Top
Close